Nasza historia

tosh tosh to rodzinna marka stworzona przez dwie wyjątkowe siostry, naukowczynię i architektkę, Bibi i Dodo. Obie dziewczyny postanowiły wprowadzić więcej koloru do swojego życia i zrobić coś szalonego – założyć markę obłędnych szlafroków dla wspaniałych kobiet. W działaniach pomaga im córka jednej z nich – Tosia, wspierając działania marketingowe i instagramowe.

Siostry stworzyły taki szlafrok, jaki same chciały mieć – miękki i delikatny, o niebanalnym wzorze i kolorach, których pozazdrościć może najpiękniejszy zachód słońca. Podczas procesu twórczego kierowały się trzema głównymi wartościami:

dobry design – coś, na co zawsze zwracają uwagę i czym na co dzień zajmuje się jedna z nich w swojej pracowni architektonicznej

międzypokoleniowość – od urodzenia mieszkały w domu międzypokoleniowym, a teraz same tworzą rodziny, w których w sumie cztery pokolenia razem gotują, świętują, a nawet jeżdżą na nartach; teraz trzy pokolenia noszą te same szlafroki <3

piękno i jakość – są ponadczasowe i właśnie takie produkty chcą tworzyć

tosh tosh to realizacja ich długoletniego marzenia, by swoimi inspiracjami i doświadczeniami podzielić się z innymi.

Doktorka antropologii, biegła sądowa. Absolutna entuzjastka ćwiczeń metodą Pilatesa, z 20-letnią praktyką w mięśniach i stawach. Mówi po włosku i kocha piękne rzeczy. Ma w domu nieskończoną ilość niezwykłych i równie starych krzeseł. Na urlopie wspina się na ferratach, a makarony to jej specjalność. Tworzenie pięknych szlafroków okazało się kolejnym punktem na mapie ciekawych rzeczy, które kocha robić.

Architektka i projektantka wnętrz. Oryginalność i piękno charakteryzują nie tylko jej realizacje, ale i wszystko, co tworzy wokół siebie. Nie umknie jej żaden szczegół, a we wszystkim, co robi jest ogień i pasja. Nuda to ostatnie słowo, jakie pomyślimy w jej towarzystwie. Jej ostatnie odkrycie i miłość to Apulia – południowy rejon Włoch, który inspiruje ją swoimi kolorami, zapachami i kuchnią. W swoim portfolio ma piękne wnętrza, projekty unikatowych mebli, a teraz chce tworzyć wyjątkowe szlafroki, bo przecież design potrzebny jest wszędzie.

Najmłodsza dusza zespołu – architektka, odkrywająca swoje miejsce w świecie. Dzięki tosh tosh – social media menagerka, video makerka i wiele innych… To ona stoi za wszystkimi działaniami na instagramie.